בניית אתרי תדמית

אז מי אני ומה הניסיון שלי?

היי, שמי דור בן זקן, אני בונה אתרי אינטרנט מנוסה, בלוגר, מרצה לפיתוח ובעלים של בית תוכנה.
במהלך שנותיי בתעשייה רכשתי ניסיון רב בבניית אתרי אינטרנט ומערכות מורכבות, הובלתי צוותי פיתוח וניהלתי תהליכי פיתוח של פרויקטים גדולים מורכבים.
לאחר מספר שנים של עשייה משמעותית, החלטתי לצאת לדרך עצמאית והקמתי בית תוכנה אשר מספק שירותי בניית אתרי תדמית למגוון חברות וארגונים תוך מתן שירות אמין, מהיר, איכותי ובתמחור הוגן.

מה צריך לדעת לפני שבונים אתר תדמית?

חשוב לדעת שאתר האינטרנט של העסק שלכם הוא כרטיס הביקור המשמעותי שלכם ברחבי האינטרנט, אתר אינטרנט יפה, נעים, מזמין ונוח לשימוש יציג אתכם כבית עסק מקצועי וכזה שמכבד את לקוחותיו.
בניית אתר אינטרנט כרוכה בהמון עבודה, לא רק של אנשי המקצוע (מעצב ומתכנת) אלא גם שלכם. כבעלים עתידיים של האתר תצטרכו לעבוד בצמוד לבונה האתר, לספק תכנים, תמונות ועוד.

האם כדאי לי לבנות את האתר תדמית שלי בעצמי או לקחת מתכנת?

כן, אם תרצו, סביר להניח שתוכלו לבנות בעצמכם את אתר האינטרנט שלכם, ואולי יצא לכם גם אתר יפה ונחמד אבל סביר להניח שהוא לא יהיה מוצר מקצועי.
אתר אינטרנט, במיוחד אתר תדמית שנועד להציג את התדמית שלכם באינטרנט חשוב להיות אתר מוקפד ואיכותי, מותאם למסכים רבים בצורה מושלמת, אתר שעבר בדיקות איכות, אתר שבנוי נכון מבחינת קידום אתרים (SEO) ועוד.
במידה ואתם מחפשים אתר אינטרנט איכותי, אני ממליץ לכם לפנות לאיש מקצוע מנוסה, עם תיק עבודות מכובד ומספיק מוניטין מאחוריו.

מהו התהליך בבניית אתר תדמית?

תהליך העבודה של בניית אתר אינטרנט חדש הוא תהליך מסודר ומוקפד על מנת שהפרויקט יצא לא פחות ממושלם!
אציג בפניכם את שלבי העבודה שלי:

שלב 1:
שיחה היכרות קצרה ביני לבין הלקוח שבה אנחנו מדברים על המבנה הכללי של האתר, על המטרות שהאתר אמור להשיג (תדמית בלבד, קידום מכירות, הצגת מידע וכו'),

שלב 2:
מתן הצעת מחיר ללקוח.

שלב 3:
כתיבת אפיון של האתר והעברת האפיון לאישור הלקוח.

שלב 4:
עיצוב האתר והעברת העיצוב לאישור הלקוח.

שלב 5:
פיתוח האתר על גבי סביבת פיתוח ושליחת קישור ללקוח לבדיקתו ואישורו.

שלב 6:
תיקון ההערות של הלקוח (במידה והתקבלו) עד לשביעות רצון של הלקוח.

שלב 7:
העלאת האתר לחשבון אחסון, חיבור הדומיין של הלקוח ומתן הדרכה ראשונית של הלקוח לגבי האתר.

כמה עולה לבנות אתר תדמית?

כמו בתחומים אחרים, גם כאן התמחור עלול להשתנות מאתר לאתר. בנייה של אתר אינטרנט פשוט אינה דומה לבנייה של אתר מורכב ולכן הצעת מחיר סופית ומחייבת תינתן רק לאחר הבנה מעמיקה של הפרויקט.

ומה לאחר בניית האתר?

בניית האתר הוא השלב החשוב, הארוך והקריטי ביותר אך חשוב לדעת שגם לאחר מכן, כדאי וחשוב מאוד לתחזק את האתר על מנת שהאתר יוכל להמשיך לשרת את העסק שלכם שנים רבות.
רוב אתרי התדמית שאני בונה כיום הם על פלטפורמת וורדפרס (WordPress). מערכת הוורדפרס, התוספים והתבניות מתעדכנים באופן די תדיר. המטרה של העדכונים האלו הם לשפר ביצועים, הוספת פיצ'רים, טיפול בבאגים,מניעת פירצות אבטחה וכו', ולכן חשוב מאוד לעדכן אתר האתר בצורה תדירה ומקצועית.
זה הזמן לספר לכם שאני מספק שירותי תחזוקה לאתרי וורדפרס (WordPress) וחנויות ווקומרס (WooCommerce).

 

מעוניין לבנות אתר תדמית? תשאיר פרטים ובוא נדבר 🙂

    דילוג לתוכן